perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në bullgarisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): сека
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në bullgarisht, сека në shqip
pres në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

last friday night