perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në bullgarisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): осиновяване
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në bullgarisht, осиновяване në shqip
pritje në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

arrij tuba kërkoj nuse mendim pozitiv