perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

profesor në bullgarisht

Fjalë: profesor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): професор
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare profesor, professor proton, professor green, professor female, profesor zellagro, profesor sahetapy, profesor në bullgarisht, професор në shqip
profesor në bullgarisht