perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në bullgarisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): експеримент, опитвам, образец
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në bullgarisht, експеримент në shqip
provoj në bullgarisht