perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në bullgarisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (6): авторитет, могъщество, мощ, насилие, сила, мандат
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në bullgarisht, авторитет në shqip
pushtet në bullgarisht