perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në bullgarisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): гора, дърво
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në bullgarisht, гора në shqip
pyll në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

karafili lule familje kalender