perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qartë në bullgarisht

Fjalë: qartë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): ясно
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare qartë, qartë në bullgarisht, ясно në shqip
qartë në bullgarisht