perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në bullgarisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): разказ
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare rrëfim, rrëfim në bullgarisht, разказ në shqip
rrëfim në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

forcë madhore berber people