perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në bullgarisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (4): линия, правителство, управление, строй
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare rresht, rresht në bullgarisht, линия në shqip
rresht në bullgarisht