perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në bullgarisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): запазвам, спазвам
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në bullgarisht, запазвам në shqip
ruaj në bullgarisht