perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në bullgarisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): век, възраст
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në bullgarisht, век në shqip
shekull në bullgarisht