perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shenjë në bullgarisht

Fjalë: shenjë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (9): край, предназначение, емблема, указание, диск, циферблат, щит, знак, отметка
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare shenjë, shenjë në bullgarisht, край në shqip
shenjë në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

projekt detyrë