perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në bullgarisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (4): общество, асоциация, клуб, компания
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare shoqëri, shoqëri në bullgarisht, общество në shqip
shoqëri në bullgarisht