perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në bullgarisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): меч
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare shpatë, shpatë në bullgarisht, меч në shqip
shpatë në bullgarisht