perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtresë në bullgarisht

Fjalë: shtresë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): палуба, слой, пласт
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare shtresë, shtresë në bullgarisht, палуба në shqip
shtresë në bullgarisht