perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sportiv në bullgarisht

Fjalë: sportiv (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): спорт
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare sportiv, sportive calendar, sportiv tas sena 2014, sportiv nieuwerkerk, sportiv malta, sportiv lörrach, sportiv në bullgarisht, спорт në shqip
sportiv në bullgarisht