perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sy në bullgarisht

Fjalë: sy (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): око
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare sy, syfy, sy thai, sy te enjtur, sy te bukur, sy larushe, sy në bullgarisht, око në shqip
sy në bullgarisht