perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

thellësi në bullgarisht

Fjalë: thellësi (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): бездна, тон
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare thellësi, thellësi në bullgarisht, бездна në shqip
thellësi në bullgarisht