perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në bullgarisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (6): земя, почва, страна, държава, континент, орден
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në bullgarisht, земя në shqip
tokë në bullgarisht