perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në bullgarisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): назовавам
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare tringëllin, tringëllin në bullgarisht, назовавам në shqip
tringëllin në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

pazar vatan sportiv francez shtoj i ri