perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

trup në bullgarisht

Fjalë: trup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): корпус, тяло
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare trup, trup perfekt, trup me muskuj, trup i bukur, triptorelin, tripsta, trup në bullgarisht, корпус në shqip
trup në bullgarisht