perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në bullgarisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (6): курс, желязо, линия, правителство, управление, стихотворение
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në bullgarisht, курс në shqip
varg në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

lirim jakupi agjent shitjesh