perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në bullgarisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): инструмент, прибор, приспособление
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare vegël, vegël në bullgarisht, инструмент në shqip
vegël në bullgarisht