perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në bullgarisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): сам
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në bullgarisht, сам në shqip
vetëm në bullgarisht