perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në bullgarisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): момче
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në bullgarisht, момче në shqip
vogël në bullgarisht