perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në bullgarisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): събуждам
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare zgjoj, zgjoj në bullgarisht, събуждам në shqip
zgjoj në bullgarisht