perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zor në bullgarisht

Fjalë: zor (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): досада, неудобство
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare zor, zor sonic, zor shrine circus, zor shrine, zor movie, zor lagaa ke haiya, zor në bullgarisht, досада në shqip
zor në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

pjesë këmbimi kamyon