perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bulmetore

Fjalor: anglisht bulmetore
Përkthime: creamery, dairy, dairying
bulmetore në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: mlékárna
bulmetore në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: milchgeschäft, molkerei
bulmetore në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: lechería
bulmetore në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: crémerie, laiterie
bulmetore në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: latteria
bulmetore në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: meieri
bulmetore në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: молокозавод
bulmetore në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: mejeri
bulmetore në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tejcsarnok
bulmetore në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: lenharia
bulmetore në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: mleczarnia
bulmetore në polonisht »