perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bushtër

Fjalor: anglisht bushtër
Përkthime: bitch, slut
bushtër në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: čubka, fena
bushtër në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hündin
bushtër në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tik
bushtër në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: perra
bushtër në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: chienne, souk
bushtër në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cagna
bushtër në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tik, tispe
bushtër në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: сука
bushtër në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: tik
bushtër në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: кучка
bushtër në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сука
bushtër në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: lita
bushtër në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: narttu
bushtër në finlandisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kalė
bushtër në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cadela, perra
bushtër në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: căţea
bushtër në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: з-сука, нечепура, стерва, сука
bushtër në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: suka
bushtër në polonisht »