perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bust

Fjalor: anglisht bust
Përkthime: bosoms, breast, bust, buster
bust në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: busta, bysta, hruď, ňadra, poprsí, prsa
bust në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: brust, busen, büste, brustbild
bust në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: barm, bryst, brystbilde, byste
bust në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: pecho, pechuga, seno, busto
bust në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: buste, corsage, poitrine, sein, seins
bust në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mammella, petto, seno, tetta, busto
bust në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: barm, bryst, brystbilde, byste
bust në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бюст, грудь
bust në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: barm, byst, bysten
bust në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: бюст, гърда
bust në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: бюст, грудзi
bust në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: rind
bust në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: nisä, povi, rinta, ryntäät
bust në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: προτομή, στήθος
bust në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: grudi, njedra
bust në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kebel, mell, szügy
bust në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: krūtinė, krūtis
bust në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: busto, colo, feito, peito, seio, seno, tórax
bust në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: piept, sân
bust në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: prsi
bust në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бюст, груди, погруддя
bust në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: biust, popiersie
bust në polonisht »

Fjalë të ngjashme

best buy, best movies of 2013, best movies, best tips 1x2, best movies of all time, best android games, best comedy movies, best android apps, best quotes, best man down