perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bythë

Fjalor: anglisht bythë
Përkthime: arse, ass, asshole, butt, buttocks, duff, duster
bythë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: zadnice
bythë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: arsch, arschloch, boden, gesäß, hintern, po
bythë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bagdel, ende, rumpe
bythë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: culo, posaderas
bythë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cul, derrière
bythë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: didietro
bythë në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: жопа, зад, задница, ягодицы
bythë në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: зад
bythë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: адзаду
bythë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: tagumik
bythë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: perse
bythë në finlandisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: užpakalis
bythë në lituanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dupa
bythë në polonisht »