perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: cigare

Fjalor: anglisht cigare
Përkthime: cigarette, fag
cigare në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: cigareta
cigare në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: zigarette
cigare në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: cigaret
cigare në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cigarrillo, cigarro, pitillo, pito
cigare në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cibiche, cigarette, sèche
cigare në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sigaretta
cigare në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sigarett
cigare në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: папироса, сигарета
cigare në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: cigarett
cigare në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: папяроса, цыгарка, цыгарэта
cigare në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: sigaret
cigare në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: savuke
cigare në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τσιγάρο
cigare në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: cigareta
cigare në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: cigaretta, cigi
cigare në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: cigaretė
cigare në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cigarrilha, cigarro, pito
cigare në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: ţigară
cigare në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: cigareta
cigare në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: сигарета, цигарка
cigare në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: papieros
cigare në polonisht »

Fjalë të ngjashme

cigare elektronike, cigare elektronike ovale, cigare ne enderr, cigare elektronike 3t, cigare elektronike ne shqiperi, cigare me shumice, cigare au chou, cigare volant, cigare electronique, cigare cubain