perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në danisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (10): te, brist, briste, brud, eksplosion, karl, revne, spalte, sprængning, hakke
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në danisht, te në shqip
çaj në danisht