perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në danisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): bydel, fjerdedel, kvart, kvartal, kvarter, fjerde, bygd, distrikt
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në danisht, bydel në shqip
çerek në danisht