perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çift në danisht

Fjalë: çift (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (11): ægtepar, ægteskab, bryllup, gifte, giftermål, par, damp, dunst, elm, em, kobbel
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez çift, çift yarık deneyi, çift taraflı bant, çift kişilik yatak, çift kişilik baza, çift kaplan, çift në danisht, ægtepar në shqip
çift në danisht