perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në danisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): agte, beregne, respekt, skatte, vurdere, bedømme, beskatte
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez çmoj, çmoj në danisht, agte në shqip
çmoj në danisht