perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

absolutisht në danisht

Fjalë: absolutisht (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): aldeles
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez absolutisht, absolutisht në danisht, aldeles në shqip
absolutisht në danisht