perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në danisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): barsk, besk, bitter, ram, sur, syre, syrlig
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në danisht, barsk në shqip
acid në danisht