perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në danisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (11): forvaltning, ledelse, ledning, regering, regi, styrelse, embede, kontor, råd, retning, styre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez administratë, administratë në danisht, forvaltning në shqip
administratë në danisht

Fjalë të ngjashme

jetë me stil