perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në danisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (17): administrere, forvalte, lede, anføre, beherske, beordre, bestyre, dirigere, føre, forestå, guide, regere, styre, forordne, påbud, stange, stelle
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez administroj, administroj në danisht, administrere në shqip
administroj në danisht