perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në danisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): ankomme, ankomst, nærme
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në danisht, ankomme në shqip
afrohem në danisht

Fjalë të ngjashme

në gjuhën shqipe