perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

agim në danisht

Fjalë: agim (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): daggry, gry, dagning
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez agim, agim zeqo, agim sulaj, agim shuke, agim ramadani, agim pepa, agim në danisht, daggry në shqip
agim në danisht

Fjalë të ngjashme

vend vakant pune liri gero