perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

agjent në danisht

Fjalë: agjent (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): agent, ombud, repræsentant, faktor, moment
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez agjent, agjent tregtar, agjent tregetar, agjent tatimor, agjent shitjesh ne terren, agjent shitjesh, agjent në danisht, agent në shqip
agjent në danisht