perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në danisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (10): fiasko, slump, uheld, ulykke, ulykkestilfælde, begivenhed, episode, hændelse, sag, tilfælde
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në danisht, fiasko në shqip
aksident në danisht