perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në danisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): aktivitet, aktion, gæring, handling, virke, virksomhed
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në danisht, aktivitet në shqip
aktivitet në danisht