perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në danisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): bære, bræ, gletscher, gletsjer, isbræ, jøkel
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez akullnajë, akullnajë në danisht, bære në shqip
akullnajë në danisht