perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në danisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (19): bacon, flest, side, bord, bred, bryn, kant, kyst, margen, marginal, rabat, ram, rand, remse, skråning, søm, strand, del, part
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez anë, anë në danisht, bacon në shqip
anë në danisht