perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në danisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): antikke, antikvitet, gammel, oldtid, foregående, historisk
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në danisht, antikke në shqip
antik në danisht

Fjalë të ngjashme

perde per salon stol it hap arnold