perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në danisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (15): agere, bestille, gøre, handle, lage, lave, virke, fabrikere, fremstille, producere, arbejde, frembringe, fungere, tilvirke, producers
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez bëj, bëj në danisht, agere në shqip
bëj në danisht