perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në danisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): sværge, forbande, ed
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez betohem, betohem në danisht, sværge në shqip
betohem në danisht